Body jet liposukcja

Jednym z najpopularniejszych zabiegów z zakresu operacji plastycznych jest liposukcja, a więc popularne odsysanie tłuszczu. Teoretycznie można wyeliminować nawet i 15 litrów tkanki tłuszczowej, na ogół jednak,  limitem będą 4-ry kilogramy. Na długo przed samym zabiegiem liposukcji lekarz kwalifikuje kandydata do zabiegu, weryfikuje dokładnie kondycję jego zdrowia. Liposukcję wykonuje się w w znieczuleniu ogólnym bądź miejscowym. Najpierw najczęściej  ostrzykuje się obszar, z którego za chwilę będzie odsysany tłuszcz. W dzisiejszych czasach już niemal wyłącznie stosowana jest metoda mokra, czyli w obszarze zabiegowym aplikowane są specjalne mieszaniny. Po pewnym czasie dokonuje się nacięć, poprzez które kaniulę czyli rurkę odsysającą. Jej zadaniem będzie fragmentacja cząstek tkanki tłuszczowej, a następnie ich odessanie. Tkanka tłuszczowa usuwana jest z okolic lubiących gromadzić dodatkowe kilogramy, takich jak brzuch, boczki, pośladki. W pierwszym okresie po  zabiegu będziemy musieli chodzić w specjalnych ubrankach które ułatwiają obkurczanie skórze i zmniejsza obrzęk.
Do zabiegu trzeba się odpowiednio przygotować.

lipos3

Zostaniemy poproszeni wykonanie serii badań. Na kilka tygodni przed przeprowadzeniem zabiegu, osoby palące powinny zrezygnować z palenia i stronić od zadymionych miejsc. Najczęstszym czynnikiem dyskwalifikującym z skorzystania z takich zabiegów jest nie najlepszy stan  zdrowia, szczególnie problemy z niewydolnością układu krążenia lub układem oddechowym.
Jak wszystkie ingerencyjne zabiegi także liposukcja niesie pewne ryzyko. Kolejna istotna kwestia to fakt, że lekarz podczas zabiegu nie eliminuje wszystkich złogów tłuszczu, a jedynie bezpieczną ich ilość. Dlatego pacjenci muszą mieć mieć realne oczekiwania i możliwe do uzyskania efekty. Po operacji odsysania tłuszczu poleca się podtrzymywanie diety by nie dopuścić do ponownego przybierania na wadze kolejnych kumulacji złogów tłuszczowych. Po więcej informacji o liposukcji kliknij tutaj.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s